Zákaznická podpora:+420775100031Info@calibercoffee.cz

Dárkový balíček Caliber Coffee® + plecháček, rozetky

Kód: DKR6 - 223 DKR7 - 308K DKR8 - 308S DKR9 - 88MM DKR10 - 9MM2 DKR11 - .45ACP DKR12 - T34 DKR13 - STG44 DKR14 - 7-62 Zvolte variantu
480 Kč 490 Kč 490 Kč 490 Kč 470 Kč 470 Kč 470 Kč 530 Kč 510 Kč od 470 Kč 397 Kč bez DPH 405 Kč bez DPH 405 Kč bez DPH 405 Kč bez DPH 388 Kč bez DPH 388 Kč bez DPH 388 Kč bez DPH 438 Kč bez DPH 421 Kč bez DPH od 388 Kč bez DPH
upražíme do týdne (5 ks) upražíme do týdne (5 ks) upražíme do týdne (2 ks) upražíme do týdne (2 ks) upražíme do týdne (1 ks) upražíme do týdne (2 ks) upražíme do týdne (2 ks) upražíme do týdne (2 ks) upražíme do týdne (2 ks) Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 Zvolte variantu

Caliber Coffee® je zabalena v lepenkové krabici s naším vlastním potiskem.

Uvnitř naleznete vybranou kávu, plecháček, vystélku z dřevité vlny a jutového pytle od kávy, samozřejmostí jsou rozetky.

Vyberte si svou kávu a zbytek již nechte na nás.

foto ilustrativní

Detailní informace

Detailní popis produktu

9 mm (9x19)

Tato směs je složená ze 3 druhů arabik ze Střední a Jižní Ameriky.

První z jihoamerických arabik této směsi je Brazil Bella, která má sladké krémové tělo s převládajícími chutěmi mléčné čokolády, karamelu, pekanových ořechů s dochutí pečených jablek. Brazilskou Bellu doplňuje nikaragujská arabika, která je citrusová, jasná a delikátní. Velmi se liší od plných, bohatých a čokoládových bobů, které obvykle vidíme ve Střední Americe. Nikaragujské kávové recenze ukazují, že poskytuje bohaté, ale jemné chutě, vyváženou sladkost a ořechovou vůni, která často vykazuje tóny vanilky. Chutí i vůni doplňuje tuto směs kolumbijská arabika bohaté ovocné chuti, která může někdy připomínat až fermentující plody a která nabízí jemnou citrusovou kyselost. Celou směs doplňuje svým středně hutným tělem.

Výsledkem je směs velmi jemné kyselosti, chutí po ovoci, karamelu a čokoládě se sladkou ovocnou vůní. Trefa do černého.

Káva je balena v černém sáčku Caliber Coffee se zipem, který zajišťuje, že káva zůstane po celou dobu skladování čerstvá. Design obalu vám vaši oblíbenou kávu připomene. Pro tuto kávu jsme zvolili téma pistolového náboje 9 x 19 mm Parabellum, který byl představen v roce 1902 německou firmou DWM pro jejich pistoli Luger. Název Parabellum je odvozen z latinského „Si vis pacem, para bellum“ („Hledáš-li mír, připrav se na válku“), což bylo moto firmy DWM. Jedná se o nejrozšířenější pistolový služební náboj na světě.

This blend is composed of 3 types of Arabicas from Central and South America.

The first of the South American Arabicas of this blend is Brazil Bella, which has a sweet creamy body with predominant flavors of milk chocolate, caramel and pecan nuts with a flavor of baked apples. Brazilian Bella is complemented by Nicaraguan Arabica, which is citrus, clear and delicate. It is very different from the full, rich and chocolate beans that we usually see in Central America. Nicaraguan coffee reviews show that it provides a rich but subtle flavor, a balanced sweetness and a nutty scent that often shows vanilla tones. This blend is complemented by the flavor and aroma of Colombian Arabica, a rich fruity flavor that can sometimes resemble fermenting fruits and which offers a gentle citrus acidity. It complements the whole mixture with its medium compact body.

The result is a mixture of very mild acidity, taste of fruit, caramel and chocolate with a sweet fruity aroma. Hit the jackpot!

The coffee is packed in a black Caliber Coffee bag with a zipper to ensure that the coffee stays fresh throughout its shelf life. The packaging design will remind you of your favorite coffee For this coffee we chose the theme of the pistol cartridge 9 x 19 mm Parabellum, which was introduced in 1902 by the German company DWM for their Luger pistol. The name Parabellum is derived from the Latin "Si vis pacem, para bellum" ("If you are looking for peace, prepare for war"), which was the motto of DWM. It is the most widespread service pistol cartridge in the world.

.45 ACP

V této směsi jsou zastoupeny čtyři druhy káv, a to India Cherry, brazilská Santos, káva z Nikaragui a také brazilská Bella. Všechny druhy se pak skvěle doplňují.

Dobrá indická káva vykazuje vlastnosti podobné indonéským kávám, zejména jávské arabice včetně plného těla, ale s kyselostí více v souladu s dobrou kávou z Guatemaly. Kořeněná chuť jemné indické kávy může zahrnovat tóny kardamomu, hřebíčku, pepře a muškátového oříšku a možná náznaky tropického ovoce. Brazilský Bourbon Santos má lehké až střední tělo, má nízkou kyselost a velmi příjemnou vůni. Vzhledem k její nižší hutnosti se výborně hodí do směsí s ostatními druhy káv, kterým umožní ve směsi vyniknout. Naopak typická nikaragujská káva je citrusová, jasná a delikátní. Nikaragujské kávové recenze ukazují, že poskytuje bohaté, ale jemné chutě, vyváženou sladkost a ořechovou vůni, která často vykazuje tóny vanilky. Směs chutí a tónů této směsi doplňuje brazilská Bella, která má sladké krémové tělo s převládajícími chutěmi mléčné čokolády, karamelu, pekanových ořechů s dochutí pečených jablek. 10% Robusty podtrhuje rozmanitost této směsi a dodává sílu svým obsahem kofeinu. Směs má plnou vyváženou chuť a proto ji rádi doporučujeme pro přípravu espressa nebo turecké kávy, kde si užijete 100% všech skvělých vlastností této směsi.

Káva je balena v černém sáčku Caliber Coffee se zipem, který zajišťuje, že káva zůstane po celou dobu skladování čerstvá. Design obalu vám vaši oblíbenou kávu připomene. Pro tuto kávu jsme zvolili téma pistolového náboje .45 ACP (11,43 x 23 mm - Automatic Colt Pistol). Tento náboj se stal jedním z nejúspěšnějších vůbec. Jedná se o jeden z nejefektivnějších pistolových nábojů. Kombinuje velmi dobrou přesnost, přijatelný zdvih a zpětný ráz a nízký světelný záblesk při výstřelu.

A good India coffee exhibits characteristics similar to Indonesian coffees, particularly Java Arabica including a full body yet with an acidity more in line with a good Guatemala Coffee. The spicy flavors of a fine India coffee may include notes of cardamom, clove, pepper and nutmeg and perhaps hints of tropical fruit. Brazilian Bourbon Santos has a light to medium body, has low acidity and a very pleasant smell. Due to its lower density, it is ideally suited to blends with other types of coffee to make it stand out. On the other hand, typical Nicaraguan coffee is citrus, clear and delicate. Nicaraguan coffee reviews show that it provides a rich but subtle flavor, a balanced sweetness and a nutty scent that often shows vanilla tones. The mixture of tastes and tones of this mixture is complemented by the Brazilian Bella, which has a sweet creamy body with prevailing tastes of milk chocolate, caramel, pecan nuts with a finish of baked apples. 10% of Robusta underlines the diversity of this blend and adds strength to its caffeine content. The blend has a fully balanced flavor and is therefore recommended for making espresso or Turkish coffee, where you will enjoy 100% of all the great features of this blend.

The coffee is packed in a black Caliber Coffee bag with a zipper to ensure that the coffee stays fresh throughout its shelf life. The packaging design will remind you of your favorite coffee. We chose the theme of the pistol cartridge .45 ACP (11,43 x 23 mm - Automatic Colt Pistol) for this coffee. This cartridge has become one of the most successful ever. It is one of the most effective pistol cartridges. It combines very good accuracy, acceptable stroke and recoil and low light flash when fired