Zákaznická podpora:+420775100031Info@calibercoffee.cz

Caliber Coffee® .223 Rem zrnková káva 1Kg

Kód: 3CC1000
679 Kč –2 %
Kava army 223REM
679 Kč –2 % 659 Kč 588 Kč bez DPH
pražíme úterý až čtvrtek (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Caliber Coffee® .223 rem - nejzajímavější a nejatraktivnější směs několika druhů arabik. 1Kg balení.

Jedná se o směs kávy se střední aciditou (kyselostí)

Maximální efektivnost.Detailní informace

Detailní popis produktu

Caliber Coffee®

.223 rem

Nejzajímavější a nejatraktivnější směs, ve které jsou zastoupené 3 druhy 100% arabiky z Nikaragui, Keni a Tanzanie.

Téměř výhradně se Arabika pěstuje ve výškách nad 800 m. Káva pěstovaná ve vyšších nadmořských výškách zraje déle, což vede k hustějším, konzistentnějším a chutnějším zrnům.

Typická nikaragujská káva je citrusová, jasná a delikátní. Velmi se liší od plných, bohatých a čokoládových bobů, které obvykle vidíme ve Střední Americe.

Vysoké náhorní plošiny v Keni (podobně jako v Tanzanii nad 1400 metrů nad mořem) produkují kávová zrna s plným tělem a bohatou, silnou chutí s velmi příjemnou kyselostí. Intensivní vůně má květinové tóny, s vínovou dochutí, která má také citrusové a bobulovité tóny.

Arabika z Tanzanie, je podobná keňské kávě. Vykazuje také jasnou a zářivou kyselost, někdy dokonce ostrou, s hlubokou, bohatou a silnou chutí. Jemná káva Tanzanie má typicky středně intenzivní a krémové tělo, které má chutnající tóny sladké bobule podobné ovocné chuti a někdy tóny cedru. Aroma kávy z Tanzanie může vykazovat rustikální tóny a někdy i sladkost hnědého chleba. Dochuť přetrvává s lehkým náznakem východoafrické divočiny. Hladina kyselosti je ve srovnání s keňskou kávou mírně utlumená, je také méně konzistentní s mírnějším tělem.

Káva je balena v černém sáčku Caliber Coffee se zipem, který zajišťuje, že káva zůstane po celou dobu skladování čerstvá. Design obalu vám vaši oblíbenou kávu připomene. Pro tuto kávu jsme zvolili téma střeliva ráže .233 Remington. Je jedním z nejpoužívanějších puškových nábojů, nejen ve Spojených státech, kde byl tento náboj vyvinut pro lov škodné zvěře, ale osvědčil se i pro sportovní účely a v neposlední řadě i jako armádní kalibr.

The most interesting and attractive blend in which there are 3 types of 100% Arabica from Nicaragua, Kenya and Tanzania.

Almost exclusively, Arabica of Nicaragua is grown at altitudes above 800 m. Coffee grown at higher altitudes matures longer, resulting in denser, more consistent and tasty beans.

Typical Nicaraguan coffee is citrus, clear and delicate. It is very different from the full, rich and chocolate beans that we usually see in Central America.

High plateaus in Kenya, (similar to Tanzania) over 1,400 meters above sea level produce full-bodied coffee beans with a rich, strong taste with very pleasant acidity. Intense aroma has floral tones, with a burgundy aftertaste, which also has citrus and berry tones.

Arabica from Tanzania is similar to Kenyan coffee. It also shows a clear and radiant acidity, sometimes even sharp, with a deep, rich and strong taste. Tanzania fine coffee typically has a medium-intensive and creamy body that has tones of sweet berry-like fruit tones and sometimes tones of cedar. Aroma coffee from Tanzania can show rustic tones and sometimes the sweetness of brown bread. The aftertaste persists with a slight hint of the East African wilderness.

The acidity level is slightly subdued compared to Kenyan coffee. It is also less consistent with a milder body.

The coffee is packed in a black Caliber Coffee bag with a zipper to ensure that the coffee stays fresh throughout its shelf life. The packaging design will remind you of your favorite coffee. For this coffee we have chosen a theme of ammunition .233 Remington. It is one of the most used rifle cartridges, not only in the United States, where this cartridge was developed for hunting pests, but it has also proven itself for sporting purposes and, last but not least, as an army caliber.

 Obrázek produktu je pouze ilustrativní.


Maximální efektivnost

Doplňkové parametry

Kategorie: Caliber Coffee®
Záruka: doporučená doba spotřeby 6měsíců od data pražení
Hmotnost: 1 kg