Zákaznická podpora:+420775100031Info@calibercoffee.cz

Caliber Coffee® Panzer 88mm "Tiger" zrnková káva 1Kg - PNG

Kód: 14CC1000
689 Kč –4 %
Kava tanky 88MM
689 Kč –4 % 659 Kč 588 Kč bez DPH
pražíme úterý až čtvrtek (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Caliber Coffee® Panzer - 88mm "Tiger" 1kg

Kávová bomba z Papua New Guinea

Sladká vůně po čokoládě s nádechem ovocných plodů a tabáku a silně kořeněná bohatá chuť této arabiky z Nové Guinei, vám zaručeně dopřeje výborný šálek kávy.

Objevili jsme výbornou kávu, byla tak skvělá, že jsme pro ni chtěli absolutně jedinečný design a místo v naší nabídce.

Náš oblíbený 88mm

foto je ilustrační

váha 1Kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arabika - 88mm

Sladká vůně po čokoládě s nádechem ovocných plodů a tabáku a silně kořeněná bohatá chuť této Arabiky z Nové Guinei, vám zaručeně dopřeje výborný šálek kávy. Arabika z této oblasti je typická svou nižší až střední aciditou a také nižším obsahem kofeinu než káva Robusta a je tak celkově jemnější chuťově i svým účinkem.

Kávovníky se pěstují ve vyšších nadmořských výškách, na planinách v nadmořské výšce 1500 - 2000 m nad mořem. Poloha kávových plantáží neumožňuje využití mechanizace, a proto jsou všechny plody sklízeny ručně. Až 85% produkce pochází od drobných farmářů.

Káva je balena v černém sáčku Caliber Coffee se zipem, který zajišťuje, že káva zůstane po celou dobu skladování čerstvá. Design obalu vám vaši oblíbenou kávu připomene. Pro kávu 88mm jsme zvolili motiv tanku Tiger.

 

The sweet aroma of chocolate with a hint of fruit and tobacco and the strong spicy rich taste of this New Guinea Arabica will surely give you an excellent cup of coffee. Arabica from this area is characterized by its lower to medium acidity and also lower caffeine content than Robusta coffee and is thus generally softer in taste and effect.

Coffee plants are grown at higher altitudes on the plains at an altitude of 1500 - 2000 m above sea level. The location of the coffee plantations does not allow the use of mechanization and therefore all fruits are harvested by hand. Up to 85% of production comes from small farmers.

The coffee is packed in a black Caliber Coffee bag with zipper that ensures the coffee is fresh throughout its shelf life. The packaging design reminds you of your favorite coffee. We chose tank Tiger  as a theme for the 88 mm coffee.

Doplňkové parametry

Kategorie: Caliber Coffee®
Záruka: doporučená doba spotřeby 6měsíců od data pražení
Hmotnost: 1 kg