Zákaznická podpora:+420775100031Info@calibercoffee.cz

Caliber Coffee® T34 zrnková káva - 250g

Kód: 17CC250
209 Kč 187 Kč bez DPH
pražíme úterý až čtvrtek (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Přidali jsme tuto kávu jako protiváhu oblíbené 88mm (Papua New Guinea)

Tato zrnková káva je drsná stejně jako T34 - obsahuje více jak 20% robusty a směs růžných arabik, je vhodná pro všechny "alternaticní" přípravy kávy, ale i pro Cold Brew

 váha 250g

foto ilustrační

Detailní informace

Detailní popis produktu

T34

V této směsi jsou zastoupeny tři druhy káv, a to India Cherry, brazilská Santos a káva z Nikaragui.

Dobrá indická káva vykazuje vlastnosti podobné indonéským kávám, zejména jávské arabice včetně plného těla, ale s kyselostí více v souladu s dobrou kávou z Guatemaly. Kořeněná chuť jemné indické kávy může zahrnovat tóny kardamomu, hřebíčku, pepře a muškátového oříšku a možná náznaky tropického ovoce. Brazilský Bourbon Santos má lehké až střední tělo, má nízkou kyselost a velmi příjemnou vůni. Vzhledem k její nižší hutnosti se výborně hodí do směsí s ostatními druhy káv, kterým umožní ve směsi vyniknout. Naopak typická nikaragujská káva je citrusová, jasná a delikátní. Nikaragujské kávové recenze ukazují, že poskytuje bohaté, ale jemné chutě, vyváženou sladkost a ořechovou vůni, která často vykazuje tóny vanilky.

Všechny druhy pak doplňuje 20% Robusty, která obsahuje dvojnásobné množství kofeinu v porovnání s Arabikami.

Káva je balena v černém sáčku Caliber Coffee se zipem, který zajišťuje, že káva zůstane po celou dobu skladování čerstvá. Design obalu vám vaši oblíbenou kávu připomene. Pro tuto kávu jsme zvolili téma tanku T-34, který byl během druhé světové války základem sovětských obrněných sil. Disponoval bezprecedentní kombinací palebné síly, mobility, ochrany a robustnosti. S celkovým počtem 80000 ks se stal se nejvíce vyráběným tankem druhé světové války. Stejně tak je druhým nejvíce vyráběným tankem všech dob.

There are three types of coffee in this blend, namely India Cherry, Brazilian Santos and coffee from Nicaragua.

Good Indian coffee has properties similar to Indonesian coffees, especially Java Arabica including full body, but with an acidity more consistent with good coffee from Guatemala. The spicy taste of fine Indian coffee may include tones of cardamom, cloves, pepper and nutmeg and possibly hints of tropical fruit. Brazilian Bourbon Santos has a light to medium body, has low acidity and a very pleasant smell. Due to its lower density, it is ideally suited to blends with other types of coffee to make it stand out. On the other hand, typical Nicaraguan coffee is citrus, clear and delicate. Nicaraguan coffee reviews show that it provides a rich but subtle flavor, a balanced sweetness and a nutty scent that often shows vanilla tones.

All three Arabicas are accompanied by 20% of Robusta, which contains twice the amount of caffeine compared to Arabica coffees.

The coffee is packed in a black Caliber Coffee bag with a zipper to ensure that the coffee stays fresh throughout its shelf life. The packaging design will remind you of your favorite coffee. For this coffee, we chose the theme of the T-34, which was the basis of Soviet armored forces during World War II. The tank T-34 had an unprecedented combination of firepower, mobility, protection and robustness. With a total of 80000 pieces became the most produced tank of World War II. It is also the second most produced tank of all time.

Doplňkové parametry

Kategorie: Caliber Coffee®
Hmotnost: 0.25 kg