Zákaznická podpora:+420775100031Info@calibercoffee.cz

Caliber Coffee® StG44 - zrnková káva 1Kg - Peru

Kód: 18CC1000
859 Kč –2 %
Kava army StG44
859 Kč –2 % 839 Kč 749 Kč bez DPH
pražíme úterý až čtvrtek (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Bezpochyby nejlepší káva, kterou jsme schopni nabídnout.

Organicky pěstovaná káva Peru

foto produktu ilustrační - váha 1Kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arabika – StG44

Káva Arabika pěstvaná v Peru se vyznačuje výraznou, vyváženou chutí s patrným nádechem oříšků a hořké čokolády s příjemnou dochutí pečených kaštanů. Káva je pěstována organicky bez použití chemie a pesticidů a proto jsou kávová zrna z této oblasti nejvíce ceněna. Šálek této kávy je charakterizován bohatým tělem a jemnou aciditou. Káva je celkově vyvážená a má čistou chuť s vynikajícím osobitým aroma.

Výjimečné zeměpisné podmínky a horké suché podnebí se sluncem stále nad hlavou utváří jedinečnou kombinaci pro pěstování vynikající kávy zanechávající silný a dlouho trvající zážitek.

Káva je balena v černém sáčku Caliber Coffee se zipem, který zajišťuje, že káva zůstane po celou dobu skladování čerstvá. Design obalu vám vaši oblíbenou kávu připomene. Pro tuto kávu jsme zvolili motiv precizní útočné pušky StG44, která je historiky považována za první moderní typ tohoto druhu zbraně vůbec.

Arabica coffee from Peru is characterized by a distinct, balanced taste with a noticeable hint of nuts and dark chocolate with a pleasant aftertaste of roasted chestnuts. Coffee is grown organic without the use of chemicals and pesticides, and therefore coffee beans from this area are most valued. A cup of this coffee is characterized by a rich body and gentle acidity. The coffee is generally balanced and has a pure taste with an excellent individual aroma.

Exceptional geographical conditions and a hot dry climate with the sun still above your head create a unique combination for growing excellent coffee, leaving a strong and long lasting experience.

The coffee is packed in a black Caliber Coffee bag with zipper that ensures the coffee is fresh throughout its shelf life. The packaging design reminds you of your favorite coffee. For this coffee we chose the theme of the precision assault rifle StG44, which is considered by historians to be first modern type of this weapon ever.

StG 44 - 7,92 × 33mm Kurz,

Doplňkové parametry

Kategorie: Caliber Coffee®
Záruka: doporučená doba spotřeby 6měsíců od data pražení
Hmotnost: 1 kg