Zákaznická podpora:+420775100031Info@calibercoffee.cz

Caliber Coffee® 9mm zrnková káva 250g

Kód: 4CC250
229 Kč –4 %
Caliber Coffee® 9mm zrnková káva 250g
229 Kč –4 % 219 Kč 196 Kč bez DPH
pražíme úterý až čtvrtek (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Caliber Coffee®

 

Směs je složená ze 3 druhů arabic ze Střední a Jižní Ameriky. Velmi jemná kyselost, chuť po karamelu a čokoládě se sladkou vůní.

Jemná a vyvážená chuť, sladká vůně a příjemná kyselost, jsou předností této kávy. Balení 250g. Obrázek produktu je pouze ilustrativní.

Trefa do černého, to je 9mm..(9x19)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

9 mm (9x19)

Tato směs je složená ze 3 druhů arabik ze Střední a Jižní Ameriky.

První z jihoamerických arabik této směsi je Brazil Bella, která má sladké krémové tělo s převládajícími chutěmi mléčné čokolády, karamelu, pekanových ořechů s dochutí pečených jablek. Brazilskou Bellu doplňuje nikaragujská arabika, která je citrusová, jasná a delikátní. Velmi se liší od plných, bohatých a čokoládových bobů, které obvykle vidíme ve Střední Americe. Nikaragujské kávové recenze ukazují, že poskytuje bohaté, ale jemné chutě, vyváženou sladkost a ořechovou vůni, která často vykazuje tóny vanilky. Chutí i vůni doplňuje tuto směs kolumbijská arabika bohaté ovocné chuti, která může někdy připomínat až fermentující plody a která nabízí jemnou citrusovou kyselost. Celou směs doplňuje svým středně hutným tělem.

Výsledkem je směs velmi jemné kyselosti, chutí po ovoci, karamelu a čokoládě se sladkou ovocnou vůní. Trefa do černého.

Káva je balena v černém sáčku Caliber Coffee se zipem, který zajišťuje, že káva zůstane po celou dobu skladování čerstvá. Design obalu vám vaši oblíbenou kávu připomene. Pro tuto kávu jsme zvolili téma pistolového náboje 9 x 19 mm Parabellum, který byl představen v roce 1902 německou firmou DWM pro jejich pistoli Luger. Název Parabellum je odvozen z latinského „Si vis pacem, para bellum“ („Hledáš-li mír, připrav se na válku“), což bylo moto firmy DWM. Jedná se o nejrozšířenější pistolový služební náboj na světě.

This blend is composed of 3 types of Arabicas from Central and South America.

The first of the South American Arabicas of this blend is Brazil Bella, which has a sweet creamy body with predominant flavors of milk chocolate, caramel and pecan nuts with a flavor of baked apples. Brazilian Bella is complemented by Nicaraguan Arabica, which is citrus, clear and delicate. It is very different from the full, rich and chocolate beans that we usually see in Central America. Nicaraguan coffee reviews show that it provides a rich but subtle flavor, a balanced sweetness and a nutty scent that often shows vanilla tones. This blend is complemented by the flavor and aroma of Colombian Arabica, a rich fruity flavor that can sometimes resemble fermenting fruits and which offers a gentle citrus acidity. It complements the whole mixture with its medium compact body.

The result is a mixture of very mild acidity, taste of fruit, caramel and chocolate with a sweet fruity aroma. Hit the jackpot!

The coffee is packed in a black Caliber Coffee bag with a zipper to ensure that the coffee stays fresh throughout its shelf life. The packaging design will remind you of your favorite coffee For this coffee we chose the theme of the pistol cartridge 9 x 19 mm Parabellum, which was introduced in 1902 by the German company DWM for their Luger pistol. The name Parabellum is derived from the Latin "Si vis pacem, para bellum" ("If you are looking for peace, prepare for war"), which was the motto of DWM. It is the most widespread service pistol cartridge in the world.

Doplňkové parametry

Kategorie: Caliber Coffee®
Záruka: doporučená doba spotřeby 6měsíců od data pražení
Hmotnost: 0.25 kg