Zákaznická podpora:+420775100031Info@calibercoffee.cz

Caliber Coffee® 7,62x39 zrnková káva 1Kg - Kuba

Kód: 9CC1000
689 Kč –2 %
Kava army 762x39
689 Kč –2 % 669 Kč 597 Kč bez DPH
pražíme úterý až čtvrtek (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Caliber Coffee®

Jednodruhová káva z Kuby - řekli jsme si, že propojíme oblíbenou ráži používanou armádami v éře komunismu s komunistickými plantážemi kávy.

Proto přichází i dnes oblíbená ráže 7,62x39.

 

Věříme v úspěch této kávy, každý potřebuje krmivo pro svůj klon VZ.58 a jiné postarší zbraně :)

Obrázek je pouze ilustrativní

Detailní informace

Detailní popis produktu


Caliber Coffee®

Arabica 7.62 x 39 mm

Kubánská káva se vyznačuje plnou chutí s čokoládovým, ažkaramelovým zabarvením. Je to výborná káva, která má silné zemité tóny s nádechem kouře a karamelovou dochutí, při mírné kyselosti. V její vůni můžete také nalézt stopy medu a třtinového cukru. Tato kubánská Arabica má bohatou cremu, která vám zážitek z šálku kávy ještě umocní. Kubánská káva je bez chemických látek a pěstuje se původním způsobem.

Káva je balena v černém sáčku Caliber Coffee se zipem, který zajišťuje, že káva zůstane po celou dobu skladování čerstvá. Design obalu vám vaši oblíbenou kávu připomene. Pro tuto kávu jsme zvolili téma střeliva ráže 7.62 x 39 mm, které bylo v minulosti používáno jak na Kubě, tak v ostatních zemích komunistického bloku.

Cuban coffee is full-bodied with chocolate to caramel color. It is an excellent coffee that has strong earthy tones with a hint of smoke and caramel aftertaste at mild acidity. You can also find traces of honey and cane sugar in its scent. This Cuban Arabica has a rich creme that will enhance your experience of the cup of coffee. Cuban coffee is chemical-free and is grown in its original way.

The coffee is packed in a black Caliber Coffee bag with zipper that ensures the coffee is fresh throughout its shelf life. The packaging design reminds you of your favorite coffee. We chose the theme of ammunition, caliber 7.62 x 39 mm for this coffee, which was used both in Cuba and in other countries of the Communist bloc in the past.

Přikládáme nezávislou recenzi od konzumenta. Děkujeme 

"Přes úvodní skepsi k popisu na obale, že se jedná o 100% arabiku jsem byl velmi mile překvapen výslednou chutí, která více připomíná směs arabiky s robustou, kterou preferujeme. 
Příjemná vůně, nepříliš výrazná. Na arabiku velmi pěkná a bohatá crema.
Typická stabilní a vyvážená, ryzí kávová chuť. Silná. S mírnou kyselostí spíše v dochuti, která ovšem není na škodu, spíše kávu ozvláštňuje a přitom neruší. Zanechává čistý lahodný kávový pocit na patře s jemně sladkým odstínem, bez dalších příchutí.
I proto velmi dobře pitelná kdykoliv během dne. Vhodná jako čisté espresso, bez dochucování.

Za mě určitě káva dle mého gusta, která jistě osloví širokou škálu konzumentů pro její přímočarost a nerafinovanost, v tom dobrém slova smyslu. Zkrátka Simple Solution" TK

Doplňkové parametry

Kategorie: Caliber Coffee®
Záruka: doporučená doba spotřeby 6měsíců od data pražení
Hmotnost: 1 kg