Zákaznická podpora:+420775100031Info@calibercoffee.cz

Caliber Coffee® .45ACP zrnková káva 1Kg

Kód: 5CC1000
589 Kč –3 %
Kava army 45ACP
589 Kč –3 % 569 Kč 508 Kč bez DPH
pražíme úterý až čtvrtek (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Caliber Coffee®

 .45ACP - je naprostým originálem. Jedná se o směs několika druhů kávy.

Ve směsi je obsažena arabika ze Střední a Jižní Ameriky, obsah 10% robusty podtrhuje rozmanitost této směsi a  dodává sílu svým obsahem kofeinu. Směs má plnou vyváženou chuť a voní po skořici a cedru. Proto ji i rádi doporučujeme pro přípravu espressa nebo turecké kávy, kde si užijete 100% všech skvělých vlastností této směsi.

 

1Kg balení. Obrázek produktu je pouze ilustrativní.

Ráže pro chlapyDetailní informace

Detailní popis produktu

.45 ACP

V této směsi jsou zastoupeny čtyři druhy káv, a to India Cherry, brazilská Santos, káva z Nikaragui a také brazilská Bella. Všechny druhy se pak skvěle doplňují.

Dobrá indická káva vykazuje vlastnosti podobné indonéským kávám, zejména jávské arabice včetně plného těla, ale s kyselostí více v souladu s dobrou kávou z Guatemaly. Kořeněná chuť jemné indické kávy může zahrnovat tóny kardamomu, hřebíčku, pepře a muškátového oříšku a možná náznaky tropického ovoce. Brazilský Bourbon Santos má lehké až střední tělo, má nízkou kyselost a velmi příjemnou vůni. Vzhledem k její nižší hutnosti se výborně hodí do směsí s ostatními druhy káv, kterým umožní ve směsi vyniknout. Naopak typická nikaragujská káva je citrusová, jasná a delikátní. Nikaragujské kávové recenze ukazují, že poskytuje bohaté, ale jemné chutě, vyváženou sladkost a ořechovou vůni, která často vykazuje tóny vanilky. Směs chutí a tónů této směsi doplňuje brazilská Bella, která má sladké krémové tělo s převládajícími chutěmi mléčné čokolády, karamelu, pekanových ořechů s dochutí pečených jablek. 10% Robusty podtrhuje rozmanitost této směsi a dodává sílu svým obsahem kofeinu. Směs má plnou vyváženou chuť a proto ji rádi doporučujeme pro přípravu espressa nebo turecké kávy, kde si užijete 100% všech skvělých vlastností této směsi.

Káva je balena v černém sáčku Caliber Coffee se zipem, který zajišťuje, že káva zůstane po celou dobu skladování čerstvá. Design obalu vám vaši oblíbenou kávu připomene. Pro tuto kávu jsme zvolili téma pistolového náboje .45 ACP (11,43 x 23 mm - Automatic Colt Pistol). Tento náboj se stal jedním z nejúspěšnějších vůbec. Jedná se o jeden z nejefektivnějších pistolových nábojů. Kombinuje velmi dobrou přesnost, přijatelný zdvih a zpětný ráz a nízký světelný záblesk při výstřelu.

A good India coffee exhibits characteristics similar to Indonesian coffees, particularly Java Arabica including a full body yet with an acidity more in line with a good Guatemala Coffee. The spicy flavors of a fine India coffee may include notes of cardamom, clove, pepper and nutmeg and perhaps hints of tropical fruit. Brazilian Bourbon Santos has a light to medium body, has low acidity and a very pleasant smell. Due to its lower density, it is ideally suited to blends with other types of coffee to make it stand out. On the other hand, typical Nicaraguan coffee is citrus, clear and delicate. Nicaraguan coffee reviews show that it provides a rich but subtle flavor, a balanced sweetness and a nutty scent that often shows vanilla tones. The mixture of tastes and tones of this mixture is complemented by the Brazilian Bella, which has a sweet creamy body with prevailing tastes of milk chocolate, caramel, pecan nuts with a finish of baked apples. 10% of Robusta underlines the diversity of this blend and adds strength to its caffeine content. The blend has a fully balanced flavor and is therefore recommended for making espresso or Turkish coffee, where you will enjoy 100% of all the great features of this blend.

The coffee is packed in a black Caliber Coffee bag with a zipper to ensure that the coffee stays fresh throughout its shelf life. The packaging design will remind you of your favorite coffee. We chose the theme of the pistol cartridge .45 ACP (11,43 x 23 mm - Automatic Colt Pistol) for this coffee. This cartridge has become one of the most successful ever. It is one of the most effective pistol cartridges. It combines very good accuracy, acceptable stroke and recoil and low light flash when fired

Doplňkové parametry

Kategorie: Caliber Coffee®
Záruka: doporučená doba spotřeby 6měsíců od data pražení
Hmotnost: 1 kg