Zákaznická podpora:+420775100031Info@calibercoffee.cz

Caliber Coffee® .22 LR 250g

Kód: 2CC250
219 Kč 196 Kč bez DPH
upražíme do týdne
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Položka byla vyprodána…

Caliber Coffee®

 .22 LR

 – Jemná a vyvážená chuť, výrazné aroma a příjemná kyselost.

Neminete svůj cíl

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Caliber Coffee®

.22 LR

V této kávové směsi jsou zastoupeny arabiky z Brazilských plantáží, doplněné příjemnou Nicaraguou.

Asi 50% veškeré kávy na světě se pěstuje v Brazílii. Brazílie produkuje vše od přírodní Robusty po standardní, neutrální a mírnou Santos

Brazilský Bourbon Santos má lehké až střední tělo, má nízkou kyselost a velmi příjemnou vůni a je obvykle exportován z přístavu Santos, odkud také pochází jeho obchodní jméno. Tato arabika je pěstována v nižších nadmořských výškách, což ovlivňuje její nižší kyselost, ale také nižší hutnost. Proto se výborně hodí do směsí s ostatními druhy káv, kterým umožní ve směsi vyniknout.

Brazil Bella má sladké krémové tělo s převládajícími chutěmi mléčné čokolády, karamelu, pekanových ořechů s dochutí pečených jablek, která v této směsi příjemně vystupuje. Její jméno původně pochází z ostrova Réunion, který se kdysi nazýval Île Bourbon.

V této směsi je také zastoupena arabika z Peru. Dobrá peruánská káva je jemná, aromatická a aromatická s mírnou kyselostí. Její chuť je velmi dobře vyvážená s ořechovými a čokoládovými tóny a sladkou citrusovou chutí v její chuti i vůni i v její dochuti.

Typická nikaragujská káva je citrusová, jasná a delikátní. Velmi se liší od plných, bohatých a čokoládových bobů, které obvykle vidíme ve Střední Americe. Nikaragujské kávové recenze ukazují, že poskytuje bohaté, ale jemné chutě, vyváženou sladkost a ořechovou vůni, která často vykazuje tóny vanilky.

Káva je balena v černém sáčku Caliber Coffee se zipem, který zajišťuje, že káva zůstane po celou dobu skladování čerstvá. Design obalu vám vaši oblíbenou kávu připomene. Pro tuto kávu jsme zvolili téma střeliva ráže .22 Long Rifle (5,6 x 15 mm), tedy nejpoužívanější náboj s okrajovým zápalem na světě vůbec. Minimální zpětný ráz a relativně nízký hluk jsou to, co dělá tento náboj ideálním nábojem pro rekreační střelbu.

This coffee blend is represented by Arabicas from Brazilian plantations, complemented by pleasant Arabica from Nicaragua.

About 50% of all coffee in the world is grown in Brazil. Brazil produces everything from Robusta natural to standard, neutral and mild Santos.

Brazilian Bourbon Santos has a light to medium body, has a low acidity and a very pleasant smell, and is usually exported from the port of Santos, where its business name comes from. This Arabica is grown at lower altitudes, which affects its lower acidity but also its lower density. It is therefore perfectly suited to blends with other types of coffee to make them stand out.

Brazil Bella has a sweet creamy body with predominant flavors of milk chocolate, caramel, pecan and baked apple flavor, which is pleasantly present in this mixture. Its name originates from the island of Reunion, which was once called Île Bourbon.

Arabica from Peru is also represented in this mix. Good Peruvian coffee is soft, aromatic and aromatic with mild acidity. Its taste is very well balanced with nut and chocolate tones and a sweet citrus taste in its taste and aroma as well as in its aftertaste.

Typical Nicaraguan coffee is citrus, clear and delicate. It is very different from the full, rich and chocolate beans that we usually see in Central America. Nicaraguan coffee reviews show that it provides a rich but subtle flavor, a balanced sweetness and a nutty scent that often shows vanilla tones.

The coffee is packed in a black Caliber Coffee bag with a zipper to ensure that the coffee stays fresh throughout its shelf life. The packaging design will remind you of your favorite coffee. For this coffee we chose the theme of ammunition caliber .22 Long Rifle (5.6 x 15mm), the most widely used cartridge with edge inflammation in the world ever. Minimal recoil and relatively low noise are what makes this cartridge an ideal ammunition for recreational shooting.

Doplňkové parametry

Kategorie: Caliber Coffee®
Záruka: doporučená doba spotřeby 6měsíců od data pražení
Hmotnost: 0.25 kg
Položka byla vyprodána…