Zákaznická podpora:+420775100031info@calibercoffee.cz

Kávovar Nivona NICR 759

Kód: VYR.CISLO
Značka: Vyrobce
19 990 Kč 16 520,66 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
27.10.2020

barva černá/chrom │nádoba na vodu 2,2 l zásobník na kávu cca 250 g │"moje káva" 1 nápoj OneTouch │Aroma Balance System (1 profil) │intenzita kávy (3 stupně) │displej barevný │Bluetooth│automatické čištění mléčných cest │hlava výpustě až do výšky 14 cm tlak 15 bar

Záruka 24 měs. bez limitu káv

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 759 je určen především pro milovníky klasického espressa, ale i mléčných specialit, které díky funkci one touch, připraví snadno. Výroba mléčných nápojů, jako cappuccino nebo latte je zajištěna pomocí samonasávací napěňovací trysky, která dokáže vyrobit nejen páru, ale i horkou vodu. Tryska je umístěna přímo v hlavě s tryskami na kávu, takže již nemusíte přesunovat sklenici či šálek. Stačí pouze ponořit nasávací hadičku do mléka a vybrat nápoj.

Další a předností tohoto a vyšších modelů značka NIVONA, je automatické čištění nasávací hadičky horkou párou. Funkce, která výrazně usnadňuje údržbu. Není třeba hadičku sundávat a proplachovat. S použitím samostatné násypky pro mletou kávu můžete připravit jeden šálek z různých druhů kávy.

Kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 759 je vybaven tichým, kuželovým mlýnkem z kalené oceli.

Model 758 není nutné připojovat na pevný přívod vody, je vybaven zásobníkem na vodu o objemu 2,0 litry. Zásobník na vodu je osazen senzorem, který kontroluje výši vodní hladiny, v případě nutnosti doplnění, se objeví upozornění na displeji.. Před usazením vodního kamene uchráníte přístroj použitím vodního filtru Claris, nebo odvápňovacích tablet.

Kávovar se snadno ovládá, komunikace probíhá pomocí textu a symbolů na barevném LCD displeji. Samozřejmostí je i elektronický návod v přístroji. Díky detailnímu nastavení si můžete si zvolit množství vyrobené kávy 20 -240 ml, lze nastavit i jedinečnou sílu aroma každého šálku 7 -11 g. Dále kávovar umožňuje nastavení hrubosti mletí ve třech krocích a díky výkonnému čerpadlu je schopen vyvinout tlak 15 bar, nutný pro správné propaření kávy, i výrobu dvou šálků současně. Nastavit můžete i výšku výpusti, až do výše 140 mm. Použitá káva je shromažďována do samostatného zásobníku odpadu. Celková obsluha modelu je velmi snadná a intuitivní, stejně jako jeho čištění. Většinu částí lze snadno demontovat, pro ještě snadnější údržbu.

Nehledejte žádný jiný kávovar, kupte tento.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary Nivona
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 18 kg